BYRÅ, vit, tre lådor, gustaviansk stil, 1900-tal.

534039. BYRÅ, vit, tre lådor, gustaviansk stil, 1900-tal.

Höjd 83 cm.
Bredd 87 cm.
Djup 42 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 83 cm.
Bredd 87 cm.
Djup 42 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 299