PIEDESTAL samt YTTERFODER, plast, 19/2000-tal.

534015. PIEDESTAL samt YTTERFODER, plast, 19/2000-tal.

Total höjd 118 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd 118 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 460