LEKSAKSBILAR 2 st., Mercedes Märklin. Buick 405, Brit Zone Tyskland. 1900-talets mitt.

533802. LEKSAKSBILAR 2 st., Mercedes Märklin. Buick 405, Brit Zone Tyskland. 1900-talets mitt.

Mercedes Märklin, grönmålad metall. Ca. 11 x 4 cm.
Buick 405, Brit Zone, Tyskland, silverfärgad metall med uppdragning. Ca. 14 x 4, 5 cm. Nyckel i forn av polis.

Uppdragningen garanteras ej.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Uppdragningen garanteras ej.
Bruksslitage.

Antal besök: 1 291