KOPPAR, 2 delar, balja på ben samt kaffekanna, 1900-tal.

533734. KOPPAR, 2 delar, balja på ben samt kaffekanna, 1900-tal.

Baljans längd 50 cm. Baljans höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 716