VÄGGSPEGEL, träram, 1900-tal.

VÄGGSPEGEL, träram, 1900-tal.
533642. VÄGGSPEGEL, träram, 1900-tal.

Spegelglayta 45 x 53 cm.
Rammått 72 x 81 cm.

Förekomst defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegelglayta 45 x 53 cm.
Rammått 72 x 81 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 825