BULBVAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

533635. BULBVAS, porslin, Kina, 1800/1900-tal.

Röd lackimitation. Dekor av karpar i relief. Botten med Qianlongs sigillmärke. Höjd 55 cm.

Bruksslitage. Obetydlig nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Obetydlig nagg.

Antal besök: 982