LINNEDUKAR, 10 st, vita, 1900-tal.

533619. LINNEDUKAR, 10 st, vita, 1900-tal.

Storlekar: 140 x 235 cm, 125 x 230 cm, 140 x 140 cm, 130 x 205 cm, 122 x 270 cm, 130 x 180 cm, 110 x 110 cm , 125 x 125 cm och 2 st 120 x 120 cm.

Förekomst någon fläck och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 305