533536. BORDSLAMPA/SKULPTUR, glas, Sea Glasbruk, Renate Stock.
Bordslampa/skulptur i glas, dekor av luftbubblor.
Höjd 21 cm.
Etikettmärkt Sea Glasbruk Kosta Sweden Design Renate Stock.
El ej funktionstestad. Glasskiva till belysning saknas.
Lykta med invändig nagg.
Bruksskick.