BORDSLAMPA/SKULPTUR, glas, Sea Glasbruk, Renate Stock.

533536. BORDSLAMPA/SKULPTUR, glas, Sea Glasbruk, Renate Stock.

Bordslampa/skulptur i glas, dekor av luftbubblor.
Höjd 21 cm.
Etikettmärkt Sea Glasbruk Kosta Sweden Design Renate Stock.

El ej funktionstestad. Glasskiva till belysning saknas.
Lykta med invändig nagg.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 21 cm.

Lykta med invändig nagg.
Bruksskick.

Antal besök: 1 560