KAFFEGODS, porslin, 24 delar, Royal Albert. 1900-talets andra hälft.

533535. KAFFEGODS, porslin, 24 delar, Royal Albert. 1900-talets andra hälft.

12 kaffekoppar med fat.
12 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 kaffekoppar med fat.
12 assietter.

Bruksslitage.

Antal besök: 875