FIGURIN, stengods, ängel, Lisa Larson, K-Studion Gustavsberg, 1900-tal.

533454. FIGURIN, stengods, ängel, Lisa Larson, K-Studion Gustavsberg, 1900-tal.

Höjd ca 11 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 11 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 629