BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
53342. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Tre lådor med beslag i gulmetall. Stenskiva. Längd 87 cm, bredd 47 cm, höjd 81 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 153