SPEGEL, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

533377. SPEGEL, sengustaviansk, tidigt 1800-tal.

Ca 91,5 x 41 cm.

Slitage, smärre dekorskador, krön med lagningar, renoverad och kompletterad, senare spegelglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 91,5 x 41 cm.

Antal besök: 546