FIGURIN, glas, Sparv, Lalique, Frankrike.

533345. FIGURIN, glas, Sparv, Lalique, Frankrike.

Figurin i glas föreställande sparv.
Höjd 8,5 cm, längd 10,5 cm.
Signerad Lalique France.

Bruksskick. Repa på undersidan. Tillverkningsdefekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 8,5 cm, längd 10,5 cm.
Signerad Lalique France.

Antal besök: 557