VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

53331. VITRINSKÅP, rokokostil, 1900-tal.

Nyckel finns. 3 st hyllplan. Längd 74 bredd 36 höjd 142 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

smärre slitage.

Antal besök: 977