Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
FIGURINER, 2 st, glas, Nybro Glasbruk, 19/2000-tal.
533273. FIGURINER, 2 st, glas, Nybro Glasbruk, 19/2000-tal.
Höjd ca 22-25 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 22-25 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
326