PUNSCHMUGGAR, 5 st, silver, 1900-tal.

53327. PUNSCHMUGGAR, 5 st, silver, 1900-tal.

Total vikt ca 150 g.

Slitage, en mugg med gravyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total vikt ca 150 g.

Slitage, en mugg med gravyr.

Antal besök: 536