Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
SMYCKEN / BESTICK / MYNT, silver, 14 delar, vikt 80 gram, 1900-tal.
533256. SMYCKEN / BESTICK / MYNT, silver, 14 delar, vikt 80 gram, 1900-tal.
Vikt totalt = 80 gram.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Vikt totalt = 80 gram.
Slitage.
Leiflers Auktionshus
1 295