ROLAND SVENSSON. "Höst Bullerö", litografi signerad och numrerad 289/350.

533254. ROLAND SVENSSON. "Höst Bullerö", litografi signerad och numrerad 289/350.

Ca 28 x 40 cm.

Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 28 x 40 cm.

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 510