MATSALSSKÅP, ek, bondrokoko, 1800/1900-tal.

533239. MATSALSSKÅP, ek, bondrokoko, 1800/1900-tal.

Höjd 225 cm, bredd ca 150 cm, djup 66 cm (krönet).

Bruksslitage, smärre märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 367