Matbord med 2 underliggande iläggsskivor. Längd 128 cm, bredd 99,5 cm, höjd 77 cm. Total längd med iläggsskivor 237 cm.
6 stolar, rygghöjd 101 cm.
2 karmstolar, rygghöjd 105 cm.
Bruksslitage, märken, smärre repor. Fläckar på bordsskivan.
6 stolar, rygghöjd 101 cm.