PÄLS, mink, helryckt mink, Lindfors Päls, Sundsvall. 1900-tal. Strl. ca 40.

533148. PÄLS, mink, helryckt mink, Lindfors Päls, Sundsvall. 1900-tal. Strl. ca 40.

Svartbrun mink. Knäppning fram med hyskor, fickor i sidan.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 805