VAS, konstglas, Benny Motzfeldt, Norge, signerad "BM" samt daterad -82.

533134. VAS, konstglas, Benny Motzfeldt, Norge, signerad "BM" samt daterad -82.

Underfång i rosa och vitt med dekorränder i auberginefärgad glasmassa, med inneslutna blåsor i glasmassan. Höjd 16,5 cm, diameter ca 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 259