DIVERSE, parti, mestadels nysilver, 1800/1900-tal.

533079. DIVERSE, parti, mestadels nysilver, 1800/1900-tal.

Plunta i tenn, höjd 17,5 cm.
2 ljusstakar, nysilver, höjd 7 cm
1 vas, nysilver, höjd 14 cm.
1 vas, nysilver, höjd 11 cm.
1 vas, nysilver, höjd 18,5 cm.
11 kaffeskedar, nysilver.
1 jardiniere, metall och glas, längd 35 cm.
Parti bestick.

Varierande bruks- och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plunta i tenn, höjd 17,5 cm.
1 vas, nysilver, höjd 14 cm.
1 vas, nysilver, höjd 11 cm.
11 kaffeskedar, nysilver.
Parti bestick.

Antal besök: 313