STIG WERNHEDEN. Träsnitt, komposition, signerad Wernheden, numrerad 1/5.

533068. STIG WERNHEDEN. Träsnitt, komposition, signerad Wernheden, numrerad 1/5.

Bildyta 30 x 46 cm.
Mått med ram 49 x 63,5 cm.

Stig Wernheden (1921–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 30 x 46 cm.
Mått med ram 49 x 63,5 cm.

Stig Wernheden (1921–1997)

Antal besök: 583