BROSCH, sterling silver och emalj, Arne Nordlie ANA, Oslo, Norge, 1900-talets mitt.

533031. BROSCH, sterling silver och emalj, Arne Nordlie ANA, Oslo, Norge, 1900-talets mitt.

Form av liljekonvalj med emaljarbete i vitt och grönt samt förgyllt silver. Stämplad. Längd 8,3 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 877