FÅTÖLJ, 1900-talets andra del.

53302. FÅTÖLJ, 1900-talets andra del.

Fladdermusmodell. Metallkonstruktion i svart samt sits i brunt läder. Höjd 83 cm.

Skador samt lagningar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 210