GÖSSEBÄCK OCH LENNART GLEMME. MÅLNINNG SAMT ETSNING.

532953. GÖSSEBÄCK OCH LENNART GLEMME. MÅLNINNG SAMT ETSNING.

17x22-25 cm.

Smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

17x22-25 cm.

Smärre skador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 626