SOFFA, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-tal.

532911. SOFFA, "Samsas", Carl Malmsten, 1900-tal.

Längd ca 170 cm
Bredd ca 70 cm
Rygghöjd 78 cm.

Bruksslitage. En knapp något lös. Textil med smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 170 cm
Bredd ca 70 cm
Rygghöjd 78 cm.

Antal besök: 781