FARTYGSNAMNBRÄDA, " CHINOOK ".

53280. FARTYGSNAMNBRÄDA, " CHINOOK ".

Brädans längd 120 cm, skuren i Ek.
Chinook betyder snöätare på indianspråk, alltså är en varm västanvind från klippiga bergen.

Bruksslitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lagning.

Antal besök: 965