COCKTAILGLAS och BRICKA, 11 delar, nysilver, bl.a. Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm, 1900-tal.

532786. COCKTAILGLAS och BRICKA, 11 delar, nysilver, bl.a. Guldsmedsaktiebolaget GAB, Stockholm, 1900-tal.

10 st cocktailglas, GAB, höjd 8 cm.
1 st bricka, "Cavalier", England, längd 54,5 inkl. handtag, bredd 21,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 418