Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
VEGA PAULSSON. "Solberget, Vilhelminna". Olja på duk, signerad a tergo.
532759. VEGA PAULSSON. "Solberget, Vilhelminna". Olja på duk, signerad a tergo.
Ca. 64x64 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 64x64 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 549