RAKSPEGEL, eklåda, speglar på båda sidorna, 1700-tal.

532738. RAKSPEGEL, eklåda, speglar på båda sidorna, 1700-tal.

Ringar för väggmontage.
Speglarna i utförande normal och förstorande.
Raklådan storlek 16 x 18 cm.
Skjutbara lock täcker speglarna.

Defekter och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringar för väggmontage.
Raklådan storlek 16 x 18 cm.

Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 927