BORDSARMATUR, orange plast, etikett Bessfelts, 1960/70-tal.

532691. BORDSARMATUR, orange plast, etikett Bessfelts, 1960/70-tal.

Höjd 43 cm.
Diameter 38 cm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas..
Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 43 cm.
Diameter 38 cm.

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 230