TABURETT, vitmålad, gustaviansk stil,1900-tal.

532619. TABURETT, vitmålad, gustaviansk stil,1900-tal.

Längd 72, bredd 37, höjd 62 cm.

Smärre färgslitage samt smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 233