AC KING POST.

AC KING POST.
532611. AC KING POST.

Timerstyrd, Fläkt och kyla. Höjd 75 cm.

Bruksslitage, färgskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
532611. AC KING POST.

Bruksslitage, färgskador.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 6 228