LENNART JIRLOW. I vinkällaren, färglitografi, signerad L. Jirlow.

532586. LENNART JIRLOW. I vinkällaren, färglitografi, signerad L. Jirlow.

E.A., ramstorlek 85 x 68 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

E.A., ramstorlek 85 x 68 cm.

Lennart Jirlow (1936–2020)

Antal besök: 2 140