MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

532558. MATSALSSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Längd 117 cm
Bredd ca 45 cm
Höjd ca 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 117 cm
Bredd ca 45 cm
Höjd ca 180 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 623