SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.
532533. SLAGLÅSGEVÄR, 1800-tal.

Längd ca. 150 cm.

Renoverad och kompletterad. Repor, slagmärken, anlöpningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 150 cm.

Antal besök: 488