MATSALSGRUPP, 7 delar, vit, "Axet" - gustaviansk stil, 1900-tal.

532461. MATSALSGRUPP, 7 delar, vit, "Axet" - gustaviansk stil, 1900-tal.

Bord, höjd 75 cm, diameter 110 cm.
2 st iläggsskivor, bredd 48 cm.
4 st stolar, "Axet", höjd 93 cm, bredd 48 cm.

Slitage.
En stol har något defekt Axetdekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 995