HANS BENDIX. Motiv från Paris, olja på duk, signerad.

532295. HANS BENDIX. Motiv från Paris, olja på duk, signerad.

45 x 37 cm.

Bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 37 cm.

Bucklig duk.

Antal besök: 937