ARMBANDSUR, stål, Secura, sent 1900-tal.

532250. ARMBANDSUR, stål, Secura, sent 1900-tal.

Automatic. Mörk urtavla med stavindex. Ca 43 x 39 mm.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Smärre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 223