LOCKSKÅL porslin. "Les adieux de Fontainebleau", Sannolikt Frankrike, 1900-tal.

532232. LOCKSKÅL porslin. "Les adieux de Fontainebleau", Sannolikt Frankrike, 1900-tal.

Total diameter ca. 13.5 cm.

Gulddekor med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total diameter ca. 13.5 cm.

Gulddekor med slitage.

Antal besök: 721