Garpenhus Auktioner
Vintagekläder & Accessoarer
FÅRPÄLS 1970/80-tal. Märkt Bergquist Päls. Amiralsgatan, Malmö.
53216. FÅRPÄLS 1970/80-tal. Märkt Bergquist Päls. Amiralsgatan, Malmö.
Rygglängd 80 cm.
Mindre bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Rygglängd 80 cm.
Mindre bruksslitage.
Garpenhus Auktioner
959