SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

532106. SATSBORD, 3 delar, 1900-talets mitt.

Fanerade med mahogny. Största bordets längd 52. Bredd 37. Höjd 56 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 416