KAFFESERVIS, 37 delar, porslin, Blå blom, Rörstrand och Gustavsberg, 1900-tal.

532090. KAFFESERVIS, 37 delar, porslin, Blå blom, Rörstrand och Gustavsberg, 1900-tal.

11 kaffekoppar
14 kaffefat
12 assietter.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

11 kaffekoppar
14 kaffefat
12 assietter.

Bruksslitage.

Antal besök: 506