HÄNKELSTOP, silver 800/1000, renässansstil, Italien, 1900-tal. Ca 574 gram.

532083. HÄNKELSTOP, silver 800/1000, renässansstil, Italien, 1900-tal. Ca 574 gram.

Konisk form med dekor av växter. Höjd 24 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 552