1 st vas, signerad W, höjd 8 cm, diameter 4,5 cm.
1 st vas, signerad Wallåkra, höjd 14 cm, diameter 4 cm.
1 st vas, signerad Wallåkra, AWA, höjd 20 cm, diameter 17 cm.
Slitage.
Slitage.