VAS med hänklar, Österrike, 1900-talets första del.

532030. VAS med hänklar, Österrike, 1900-talets första del.

Höjd 25 cm.

Ålders samt bruksslitage. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Antal besök: 592