BORD MED KLAFF, Perstorpsskiva, 1900-talets mitt.

531964. BORD MED KLAFF, Perstorpsskiva, 1900-talets mitt.

Längd 102-127, bredd 75, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 954