SVEN LINGARDSZ. Färglitografi.

531940. SVEN LINGARDSZ. Färglitografi.

Handkolorerad litografi, komposition med häst, signerad 22x30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 340